Revo Uninstaller gelişmiş özelliklere sahip program kaldırma yazılımıdır. Bilgisayara herhangi bir program, oyun vs kurdunuz ve kaldırdınız. Bu uygulamaların çoğu arkasında çok fazla gereksiz veri bırakır. Bu veriler de zamanla bilgisayarın yavaşlamasına neden olur yada ilgili uygulamayı tekrar kurmak istediğinizde hatalar alırsınız. Revo yazılımı geride veri bırakmayacak şekilde program, oyun vb. içerikleri kaldırabilmektedir. Bunun yanı sıra birçok yararlı araç sunmaktadır.
Revo Uninstaller Öne Çıkan Özellikler
– Gelişmiş uygulama kaldırma
– Zorla uygulama kaldırma
– Hızlı ve çoklu uygulama kaldırma
– Gerçek zamanlı kurulum gözetleyicisi
– Kayıt veritabanı (Örneğin programın bir veritabanı var bu veritabanında winrarın neler eklediğini vs. biliyor. Hali ile olası sorunların önüne geçtiği gibi arkada artıkta bırakmıyor)
– Yükleme günlüklerini yönetebilme
– Çoklu yedekleme sistemi (herhangi bir uygulamayı kaldırmadan önce kayıt defterinin yedeğini alır bu sayede olası hatalarda kolaylıkla dönüş yapabilirsiniz)
– Hunter Modu (Bu özellik ile kaldırmak istediğiniz uygulamayı program simgesine sürükleyerek kaldırma, silme vb. işlemler yapabilirsiniz)
– Önemsiz, geçici vb. dosyaları silebilme
– Windows başlangıç yöneticisi
– Windows araçları (Sistem geri yükleme, ağ tanılama, disk birleştirme, sistem özellikleri, güvenlik merkezi, paylaşılan klasörler vb. araçlar içerir)
– Tarayıcı geçmişlerini temizleyebilme
– MS Office Temizleyici
– Windows Cleaner (Windows geçici dosyalar, yaptığınız aramalar vb. birçok gereksiz dosyayı tutar. Bu özellik ile bu dosyaları silebilirsiniz)
– Geri alınamayacak şekilde dosya silme (bu işlem uzun sürer benim bilgisayardamı sorun var demeyin. Bu şekilde dosya silmelerde işlem uzun sürer)
– Veri kurtarma aracı
– Çoklu dil desteği.
Türkçe mevcutturVİDEO HD FORMATINDADIR.
SAĞ ALTTAN KALİTEYİ SEÇEBİLİRSİNİZ![ Sevgili Ziyaretci Linkleri Görebilmek İcin Buraya Tıklayarak Uye Olunuz ]


Rar Şifresi: A.h.m.e.t